Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
menu
Show offer

PSN - logo 27 years on the market

Quality flats in residential projects throughout Prague

VANGUARD

Prague 4 - Modřany, Čs. Exilu street
VINOHRADY FROM 2,7 MILLIONS

Depo Grébovka

Perucká 2483/9, Praha 2-Vinohrady

Palác Dlážděná

Prague 1 - Nové město, Dlážděná street

Rezidence Opletalova

Prague 1 - Nové město, Opletalova street

Rezidence U Náplavky

Pivovarská 626/7, Praha 5

Rezidence U sv. Václava II

Na Spojce 628/10, Praha 10 - Vršovice

VBLOKU

Peroutkova 81

Rezidence U Negrelliho

Prague 8 - Karlín, Prvního pluku street

Rezidence Soběslavská 21

Soběslavská 21
27 years on the market


Podmínky jarní akce (dále jen „akce“):

Jarní akce se koná v období od 16. 4. 2019 do 15. 5. 2019 a je pořádána obchodní společností Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., IČ: 170 48 869, se sídlem Seifertova 9, 130 00 Praha 3, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 1671 (dále jen „PSN“).

Jarní akce spočívá v možnosti získání slevy na koupi jednotky prodávané PSN ve výši až 10 % kupní ceny (dále jen „sleva“), a to výlučně za předpokladu splnění níže uvedených podmínek.

O slevu vyplývající z akce mohou žádat pouze klienti, kteří uzavřou v období trvání akce s PSN rezervační smlouvu na koupi jednotky výlučně v některém z níže uvedených rezidenčních projektů PSN, případně uzavřou jinou smlouvu, na základě které by následně mělo dojít ke koupi jednotky prodávané PSN danému klientovi v období od 16. 4. 2019 do 15. 5. 2019.

Sleva se VZTAHUJE na nákup volných jednotek v těchto rezidenčních projektech: Palác Dlážděná, Rezidence u Náplavky, Rezidence U sv. Václava, Rezidence Opletalova, Rezidence Silencio, Rezidence U Negrelliho, Rezidence Esprit I., Bohdalecké výhledy, Rezidence Soběslavská 21, vbloku, Depo Grébovka a Vanguard.

Počáteční cena i akční cena jsou uvedeny na webové stránce www.psn.cz u každé jednotky v rezidenčním projektu, na který se akce vztahuje.

Právo uplatňovat slevu je nepřenosné.

Slevu vyplývající z akce nelze kombinovat s jakoukoliv jinou akční nabídkou či slevou poskytovanou PSN při koupi jednotky (slevy se nesčítají).

Na poskytnutí slevy vyplývající z akce neexistuje jakýkoliv právní nárok.

PSN si vyhrazuje právo zcela či částečně odmítnout uplatnění a poskytnutí slevy vyplývající z akce bez udání důvodu.

PSN si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.

You don’t want to be bothered searching?

Send us your contact details and we’ll call you.

CONTACT

PSN is the sole owner or exclusive seller of the offered properties. We have been operating on the Czech market since 1991. We have a team of experienced real estate consultants, who will be pleased to send you more information about the offered properties, financing opportunities and the procedure when buying. Contact us or send us your request. We look forward to helping you.

Contact us or send us your request. We look forward to helping you.