Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
меню
показать предложение

PSN - logo 27 лет на рынке недвижимости

Высокие стандарты квартир в жилых проектах по всей Праге

VANGUARD

Prague 4 - Modřany, Čs. Exilu street
VINOHRADY из 2,7 миллионов

Depo Grébovka

Perucká 2483/9, Praha 2-Vinohrady

Palác Dlážděná

Прага 1 – Нове мнесто, ул. Длаждена

Rezidence Opletalova

Rezidence U Náplavky

Pivovarská 626/7, Praha 5

Rezidence U sv. Václava II

Na Spojce 628/10, Praha 10 - Vršovice

VBLOKU

Peroutkova 81

Rezidence U Negrelliho

Rezidence Soběslavská 21

Soběslavská 21
27 лет на рынке недвижимости


Podmínky jarní akce (dále jen „akce“):

Jarní akce se koná v období od 16. 4. 2019 do 15. 5. 2019 a je pořádána obchodní společností Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., IČ: 170 48 869, se sídlem Seifertova 9, 130 00 Praha 3, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 1671 (dále jen „PSN“).

Jarní akce spočívá v možnosti získání slevy na koupi jednotky prodávané PSN ve výši až 10 % kupní ceny (dále jen „sleva“), a to výlučně za předpokladu splnění níže uvedených podmínek.

O slevu vyplývající z akce mohou žádat pouze klienti, kteří uzavřou v období trvání akce s PSN rezervační smlouvu na koupi jednotky výlučně v některém z níže uvedených rezidenčních projektů PSN, případně uzavřou jinou smlouvu, na základě které by následně mělo dojít ke koupi jednotky prodávané PSN danému klientovi v období od 16. 4. 2019 do 15. 5. 2019.

Sleva se VZTAHUJE na nákup volných jednotek v těchto rezidenčních projektech: Palác Dlážděná, Rezidence u Náplavky, Rezidence U sv. Václava, Rezidence Opletalova, Rezidence Silencio, Rezidence U Negrelliho, Rezidence Esprit I., Bohdalecké výhledy, Rezidence Soběslavská 21, vbloku, Depo Grébovka a Vanguard.

Počáteční cena i akční cena jsou uvedeny na webové stránce www.psn.cz u každé jednotky v rezidenčním projektu, na který se akce vztahuje.

Právo uplatňovat slevu je nepřenosné.

Slevu vyplývající z akce nelze kombinovat s jakoukoliv jinou akční nabídkou či slevou poskytovanou PSN při koupi jednotky (slevy se nesčítají).

Na poskytnutí slevy vyplývající z akce neexistuje jakýkoliv právní nárok.

PSN si vyhrazuje právo zcela či částečně odmítnout uplatnění a poskytnutí slevy vyplývající z akce bez udání důvodu.

PSN si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.

Не хотите искать?

Оставьте нам свой контакт, мы перезвоним вам.

Контакты

Компания PSN является исключительным владельцем предлагаемой недвижимости. На чешском рынке недвижимости мы работаем уже с 1991 года.
Мы имеем в своем распоряжении команду опытных консультантов, которые с удовольствием предоставят вам подробную информацию о предлагаемой недвижимости, о действиях при покупке и финансировании.

Свяжитесь с нами или оставьте нам свой запрос. Мы вам рады.